Kullanım Koşulları

Everydaybyreng.com e-ticaret internet sitesini (“Site”) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu Site’nin tüm hakları Renginil Takı Giyim ve Aksesuar Limited Şirketi (“Everyday by Reng”) aittir. Site’ye girmeniz veya bu Site’deki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanım Koşulları Site’nin her türlü kullanımı için geçerlidir. Site’nin bir kullanıcı hesabı oluşturulmadan kullanılması, incelenmesi veya herhangi bir iletişim cihazı aracılığıyla Site’ye bağlanılması hallerinde dahi aşağıdaki Kullanım Koşulları kabul edilmektedir.

Bu Site’ye girilmesi, Site’nin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Everyday by Reng sorumlu değildir. Everyday by Reng sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılar, yukarıda bahse konu zararlar sebebiyle Everyday by Reng’den her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Everyday by Reng İşbu Site ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, Site’ye her giriş yaptığınızda Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmeye devam etmenizi hatırlatmak isteriz. 

Everyday by Reng bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Everydaybyreng markası ve diğer markalar, www.everydaybyreng.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Site’de bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, posta ile gönderilemez, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Everyday by Reng’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.